Bądź modna latem

Lato to idealny czas do tego, aby kobiety mogły zaprezentować się w swoim najlepszym wydaniu. Jest ciepło, dużo czasu spędzamy na powietrzu, często wybieramy spacer zamiast samochodu. Lato to najlepszy czas dla mody, bo możemy ubierać się swobodnie i kolorowo.

Każda kobieta powinna pamiętać o tym, że ciepłe miesiące to czas kiedy można a nawet trzeba wyeksponować swoją kobiecość. Wyjmujemy więc z szafy zwiewne sukienki, spódnice, odkryte bluzki i typowo letnie buty a więc baleriny, sandały, klapki. Latem nie boimy się odważnych kolorów.

Nosimy biele w postaci lnianych spodni, długich przewiewnych spódnic czy sukienek. Nośmy także pastele i wszelkie żywe kolory. Lato to nie jest czas by chodzić w czerni czy nosić jeansy. Takie ubrania schowajmy głęboko do szafy.

Latem nie bójmy się także wzorów, nasze sukienki mogą być w kwiatki, kropki, paski czy figury geometryczne. Nośmy także typowe dla tego okresu niezwykle kobiece dodatki: kapelusze, okulary słoneczne, letnie narzutki, małe torebki listonoszki czy typowo letnie torby plażowe.

Pamiętajmy o tym, że biżuteria latem również doskonale się sprawdza. Na ten czas najlepiej wybrać kolorową biżuterię sztuczną a więc korale, bransoletki i kolorowe kolczyki.

Leave a Comment