Bluzka, która stworzy każdą stylizację

Pewne ubrania mają ponadczasowy charakter i zawsze będą modne. Są wśród nich granatowe dżinsy, sukienka kopertowa, tzw. ‘mała czarna’, długi trencz czy biała koszula i bluzka z lekkiego szyfonu. Jeśli zdecydujesz się na zakup tych ponadczasowych rzeczy i wybierzesz najbardziej klasyczne modele, to Twój strój będzie zawsze wyglądał modnie.
Bluzka z szyfonu  jest dobrą bazą do stylizacji w różnym stylu. Biała lub w stonowanym kolorze, o klasycznym kroju pasuje do wszystkiego: od business dress code’u przez casual po styl uliczny. Jeśli preferujesz mniej zobowiązujące, praktyczne ubrania skuś się na modne kolorowe printy. Taka bluzka w połączeniu z dżinsami da casualowy look.

Oczywiście, każdą z tych stylizacji wykreujesz za pomocą odpowiednich akcesoriów. Te sama ubrania uzupełnione o klasyczne szpilki lub adidasy będą się prezentować zupełnie inaczej.


Wybór różnych modeli w naszych butikach jest bardzo duży. Jeśli jednak nie jesteś pewna, czy potrzebujesz bluzki to skuś się na najbardziej klasyczną. Prawdopodobnie założysz ją nie raz.

Leave a Comment