Czerwone buty: największy trend 2018, który pasuje do wszystkiego!

Czerwone buty mają być w 2018 roku jak słońce latem: gorące, piękne i sprawić, że wszystko wygląda lepiej.

Czerwień będzie królować wszędzie! Masz do wyboru szpilki i płaskie, botki do kostki i te wyższe, a nawet kozaki czy oxfordy.

Dlaczego czerwone buty to najlepszy trend?

Po pierwsze, wyglądają niesamowicie. Po drugie, są jednocześnie klasykiem i szczytem mody. Czerwony zawsze będzie fantastycznym wyborem w stylu, a buty są w miliardach wzorów, więc jeśli chcesz mieć parę klasycznych czerwonych butów – z podstawowymi zaletami – sięgnij po parę czerwonych szpilek. Po trzecie, pasują do wszystkiego.

Jak nosić czerwone buty?

Dla konserwatystów, którzy wciąż noszą buty jak buty … możesz je nosić, bo wyglądają cholernie dobrze. Świetnie prezentują się z jeansami i wszystkich czerwonych strojach. To najlepsza  kombinacja na świecie.

Na przykład, niebieskie dżinsy, biała koszula lub gruby golf, czerwone buty z obcasami i jeden z tych fajnych ovesizowych płaszczy, które są świetne na zimę 2018 roku.

Kolejną wskazówką dla czerwonych butów jest dodanie ich do każdego stroju, który nosisz, czy to kolorowego, czy to dziwnego, funky, eleganckiego, biurowego … to eklektyczny detal, który wyskoczy albo wszystko zjednoczy. Tak czy inaczej nie możesz się pomylić.

Leave a Comment