Dobieramy pierścionki.

Dodatki dają czasem więcej niż podstawowa kreacja. Przekonała się tym każda z Was, której zawsze czegoś w Waszym stroju brakowało. Dobrze dobrana biżuteria damska to jednak wyzwanie. Nie wystarczy dobrać kolorystycznie srebra do czerwonej sukienki. Kształt, styl, długość, stopień delikatności i wiele innych cech jest niezmiernie istotnych podczas dobierania dodatków do stroju.

Dłonie to jedna z tych części ciała, którą używasz ciągle i na którą wszyscy zwracają uwagę. Pierścionki srebrne to wybór idealny dla każdej dziewczyny i kobiety. Kolor paznokci musi być również dobrany w sposób gustowny, ale i same dłonie powinny być zadbane. Ozdobione dodatkowo pierścionkami będą wyglądały fantastycznie.

Chcąc jednak dobrać we właściwy sposób pierścionki należy trzymać się kilku zasad. Jedną z nich jest gustowność, czyli wybór stopnia delikatności lub wyzwania. Do delikatnych zwiewnych sukienek nie można założyć dużego pierścionka. Wtedy cały nasz delikatny urok jakim mamy czarować mężczyzn pryśnie. Jeśli chcesz założyć duże pierścionki z kamieniami musisz dobrać odpowiedni strój. Jest to zazwyczaj długa suknia lub zwyczajne jeansy i koszula. Zależnie oczywiście od okazji lub uroczystości na jaką się wybierasz. Pamiętaj jednak jedno!
Aby dobrze wyglądać biżuteria damska musi być dobrana w sposób taki, aby tworzyła idealną całość z samą kreacją. Nie chcesz przecież, aby dodatki przysłaniały tło.

Leave a Comment