Dodatkowa kieszeń

Kiedy wychodzisz na spacer z dzieckiem, pojeździć na rowerze czy po prostu na spacer latem, często odczuwasz problem zbyt małej ilości kieszeni. Jeśli chodzisz w bojówkach, problem nie istnieje, ale gdy masz na sobie strój sportowy, albo po prostu lekkie, letnie ubranie, kieszeni często brakuje. Możesz oczywiście nie nosić portfela, a klucze wieszać na szyi, ale to niezbyt wygodne. Poza tym, nie zabierzesz ze sobą nic więcej, a przecież często potrzeba chusteczki, plastra czy nawet kanapkę lub napój. Nie będziesz przecież nosić wszystkiego w rękach, czy w siatce, skoro istnieje lepsze rozwiązanie.

Wystarczy założyć na siebie dodatkową kieszeń w formie nerki – saszetki na pasek, którą można także wygodnie nosić także na ramieniu. Jest to funkcjonalne rozwiązanie na przechowywanie wszystkiego, co przyda się na przykład na spacerze z dzieckiem. Dziecko może się wywrócić, pobrudzić, albo być głodne lub spragnione i nie da się przewidzieć co akurat tym razem będzie potrzebne. Lepiej jest więc mieć przy sobie wszystko.  Różne wzory, formaty, rozmiary i kształty pozwolą dobrać coś dla siebie i do sytuacji, a niepowtarzalne wzornictwo od razu rzuci się w oczy.

Nerki wracają w pełnej krasie, ponieważ moda często zatacza koła. W nowym, bardziej ostentacyjnym wydaniu znowu są na topie i to nie przez jeden sezon, ale przez wiele. Dobrze więc zamówić swój egzemplarz, dopasować go do potrzeb i odebrać dokładnie to, czego potrzebujemy, by pokazać się z tym modnym gadżetem. I jakże użytecznym.

Leave a Comment