Garnitur, klasyczny strój dla każdego mężczyzny.

Wielu facetów zastanawia się jaki strój jest najbardziej odpowiedni na rodzinne spotkanie, czy niedzielny obiad u teściów. Takie uroczystości jak te wspomniane wyżej nie powinny raczej być katalogowane razem z wyjściem z kuplami na piwo. Styl klasyczny jaki dominuje w modzie męskiej od lat jest w tym wypadku najlepszym wyborem. Garnitur, który tak podoba się prawie wszystkim kobietom, a którego nie każdy mężczyzna lubi zakładać.

Warto jednak spojrzeć głębiej i zastanowić się, czy prawdziwie męski strój, to nie właśnie schludny, świeżo pachnący i doskonale dopasowany klasyczny garnitur. Styl klasyczny, który nie oszukujmy się odpowiedni jest zazwyczaj tylko na poważne spotkania podnosi ich rangę i stawia mężczyznę w bardziej odpowiednim świetle na scenie właśnie tego typu spotkaniu.

Bardzo podobnie sytuacja ma się w momencie wyjścia na randkę z ukochaną. Ślepo patrząc w modernistyczną modę, które delikatnie mówiąc powoli sama popada w paranoję nie będziemy właściwie odebrani na spotkaniu z ukochaną. Styl klasyczny, który podoba się kobietom jest wysoko oceniany i wskazany na prywatnym spotkaniu we dwoje. A garnitur sprawi, ze nasza dama będzie dumna i z radością pochwali się dobrze ubranym partnerem przed obsługą restauracji czy koleżankami.

I na koniec, infografika dla Panów: Jak dobrać kolor spodni do marynarki.

Leave a Comment