Jak uatrakcyjnić ubranie za pomocą apaszki, szala czy chusty?

Osoby, którym zależy na dobrym i ładnym wyglądzie, dużo uwagi poświęcają na to, co na sobie mają. Dokładnie i długo dobierają ubrania, zestawiają je ze sobą, wybierają dodatki.

Czasami kilka minut zajmuje im to, zanim wybrana zostanie apaszka. Apaszki damskie można dobierać pod kolor ubrania, jakie ma się na sobie lub ozdobić ją akcentem, który będzie widoczny od razu.

Na przykład czarny sweter można ożywić, zakładając do niego apaszkę w kolorze czerwonym lub taką, gdzie będzie miks intensywnych kolorów. Takie ubranie będzie już zupełnie inaczej wyglądało. Żeby uatrakcyjniać w ten sposób swój wygląd, nie zawsze trzeba sięgać po apaszki jedwabne.

Równie dobrze i w podobny sposób można wykorzystać szale kaszmirowe damskie. Taki szal nie zawsze trzeba traktować, jako wykończenie płaszcza czy kurtki. Jeśli dobrze się szal kaszmirowy wybierze, to może on być nawet ozdobą eleganckiej sukienki. Narzucony na ramiona nie tylko doda ciepła, ale i zmieni nasz wygląd. W podobny sposób można wykorzystać chusty.

Te dostępne są dzisiaj w wielu wzorach kolorach. Modne chusty na szyję można dostać w kwieciste wzory i kratę. Od wzoru i tego, z jakiego materiału wykonana jest chusta będzie zależeć to, jak się będzie ją zakładało. Jeśli chusta jest cienka, to można ją założyć, jako wykończenie marynarki, swetra czy bluzki. Kiedy chusta jest gruba, najlepiej sprawdzi się w roli szala w zimowe dni. Osoby, które lubią mieć coś pod szyją, zwykle mają kilka szali, chust czy apaszek i sięgają po nie tak często, jak mają na to ochotę.

Leave a Comment