Jakie sandały na lato?

Lato to pora roku, która kojarzy się głównie z gorącym słońcem i wysokimi temperaturami. Z tego względu, warto zadbać o odpowiednią odzież i obuwie, aby dodatkowo nie przemęczać organizmu. W lecie najczęściej wybieramy klapki – popularne japonki oraz sandały. Jakie powinny być odpowiednie sandały na lato?

Przede wszystkim przewiewne i wygodne. W lecie panują wysokie temperatury, dlatego ważne jest, aby nosić lekkie i przewiewne obuwie. W zakrytych butach nasza stopa szybko się spoci, co może doprowadzić nie tylko do powstawania nieprzyjemnego zapachu, ale również choroby stóp, jaką jest grzybica.

Wybierajmy również buty lekkie, dzięki którym nasze nogi nie będą się tak szybko męczyć. Najlepsze sandały na lato to modele na płaskim obcasie, wykonane z naturalnych materiałów, np. ze skóry.

Starajmy się unikać butów na wysokim obcasie, które mogą doprowadzić do odcisków i odparzeń. Obecnie, w sklepach Krakowskiego CHT znajdziemy bogatą ofertę sandałów – w zasadzie dostępne są modele w całej gamie kolorystycznej, dodatkowo ozdobione kwiatkami, cyrkoniami bądź koralikami. Z pewnością każda kobieta znajdzie dla siebie idealne sandały na lato.

Leave a Comment