Kapelusz – must have na lato

Przed nami fala upałów i co za tym idzie – także ryzyko przegrzania organizmu. Oprócz stosowania filtrów przeciwsłonecznych i odpowiedniego nawadniania organizmu musimy także pamiętać o ochronie głowy przed słońcem. Niezwykle praktyczne są w tej kwestii kapelusze wykonane z naturalnych materiałów: słomy, trawy morskiej, bawełny, lnu.

Termoizolują, odprowadzają wilgoć oraz pozwalają skórze głowy oddychać. Na rynku istnieje szeroka gama kapeluszy, różniących się materiałem, z jakiego są wykonane, kolorem, stylem, wielkością i szerokością ronda, ozdobami i innymi detalami. Z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie, a jeśli nie – nic straconego! Kapelusze można modyfikować wedle stylizacji i humoru, w bardzo prosty sposób.

Doszycie kwiata lub przewiązanie kapelusza apaszką czy wstążką zupełnie zmieni charakter kapelusza i całej stylizacji. Kapelusz doda szyku najprostrzej sukience, ochroni przed ostrym słońcem i pozwoli na swobodne przebywanie na plaży, bez konieczności szukania cienia. Kapelusz to absolutny must have na lato!

Leave a Comment