Koszulowe bluzki – rodzaje

Koszulowa bluzka ma wiele wariantów. Można przebierać w ciekawych fasonach, deseniach i zdobieniach. Poniżej znajdziesz kilka rodzajów bluzek koszulowych – zapewne znajdziesz wariant idealny dla siebie.

Z kołnierzykiem – proste, pasowane są niezastąpione w strojach biurowych. Te luźniejsze, rozpięte, z podwiniętymi rękawami królują w stylizacjach weekendowych. Trendem jest noszenie koszul zapiętych pod samą szyję.

Ze stójką – do wyboru są dwa warianty: pełna stójka lub wykończona z przodu delikatnym, szpiczastym dekoltem. Takie bluzki nosi się bez marynarki, do minimalistycznych dodatków.

Z kokardą – są w modzie od zeszłego sezonu. Wiązanie pod szyją, zwane też fontaziem, doskonale wygląda jako wykończenie dekoltu pod marynarka. Pasuje do strojów w angielskim stylu i pudełkowych żakietów w stylu Chanel.

Bez kołnierzyka – doskonałe rozwiązanie przy skomplikowanych połach żakietu, z którymi kołnierzyki się nie pokrywają. Tego rodzaju bluzka daje też możliwość dobrego wyeksponowania naszyjnika, dlatego będzie idealna w strojach wizytowych.

Leave a Comment