Kwieciste wzory – trend sezonu

Kwieciste ubrania są tego lata w modzie. Ozdobione kwiecistym motywem sukienki, bluzki, spódnice, a nawet buty i torebki święcą triumfy. Znajdziesz je niemal każdym sklepie.
Kwiaty to wymarzony deseń dla sukienek. Przepięknie będziesz wyglądała, idąc nadmorską promenadą w sięgającej do ziemi, uszytej z leciutkiej tkaniny sukience. Na letnim party lub popołudniowym grillu sprawdzi się krótka sukienka w wyraziste kwiatowe wzory z odkrytymi plecami.

Do kwiecistych ciuchów dobieraj raczej gładkie i stonowane dodatki. Sukienka w drobne lub duże kwiaty będzie doskonale się prezentować w towarzystwie gładkich, lekkich balerinek i niewielkiej pastelowej torebki, albo dużej wakacyjnej plecionej torby.

Z kolei do ozdobionej kwiatowym wzorem bluzki pasują bardzo modne przetarte dżinsy. Jeśli lubisz chodzić w ubraniach z gładkich tkanin i rzadko decydujesz się na odważniejsze wzory, takie jak kwiaty, sięgnij po modne kwiecisty dodatek. Z łatwością znajdziesz w sklepie uroczą małą torebkę ozdobioną kwiatowym wzorem oraz piękne balerinki z motywem kwiatowym. Możesz również sięgnąć po uszytą z kwiatowej tkaniny, cieniutką apaszkę lub okulary przeciwsłoneczne w kwiecistych oprawkach.


Baw się modą, eksperymentuj, kupuj modne kwieciste ubrania, bądź odważna- lato to czas, kiedy możesz sobie pozwolić na zdecydowanie więcej!

Leave a Comment