Legginsy i tunika – połączenie wygodne i dla każdej kobiety

Wśród najwygodniejszych zestawień na co dzień znajduje się połączenie legginsów i tuniki. Jest ono nieco bardziej eleganckim niż taki dół stroju zestawiony z koszulką czy bluzą. Kiedy chce się wyglądać kobieco, ale nie nazbyt na luzie, legginsy i tunika to idealne połączenie. Warto jeszcze odpowiednio skompletować obie te części stroju.
Ważne jest, by czuć się komfortowo, ale też by wyglądać dobrze. Przy takim zestawieniu nie wszystko każdej kobiecie pasuje. Trzeba wziąć pod uwagę swoją figurę. Przy grubszych udach lepsze będą czarne legginsy niż jasne. Jeśli ma się bardzo szczuplutkie nogi, korzystniej będzie się wyglądać w jasnych. Obojętnie, jakie się wybiera, zawsze lepszym dopełnieniem stroju będzie długa tunika niż krótka. Tak jest bardziej elegancko i w dobrym stylu. Szczególnie trzeba zwrócić na to uwagę przy typowych legginsach, czyli tych, które bardziej przypominają grube rajstopy niż spodnie. Wybierając długość tuniki oraz jej fason i kolor, trzeba mieć na uwadze swój gust, figurę i okazję, na jaką się ją zakłada.
Z legginsami trzeba uważać, ponieważ dokładnie pokazują nogi, a więc i ich słabe strony. Tunika pozwala zatuszować szerokie biodra czy grubsze uda, powinna wtedy sięgać do połowy ud. Przy dużej szczupłości nóg można wybrać taką niewiele przed kolana. Zestawienie legginsy i długa tunika jest odpowiednie dla każdej kobiety. Trzeba jedynie zastanowić się trochę, jak sprawić, by w takim zestawieniu wyglądać najkorzystniej.

Leave a Comment