Makijaż sylwestrowy

Podczas sylwestrowej nocy wszystkie panie pragną wyglądać zjawiskowo. Makijaż sylwestrowy to obowiązkowy punkt programu. Zwłaszcza, że w tym czasie można sobie pozwolić na zdecydowanie więcej.

W tę jedną noc w roku dozwolona jest każda stylizacja. Na oczach królują ciemniejsze barwy z dodatkiem lśniących, brokatowych drobinek w kolorze złota i srebra. Panie decydują się także często na doklejenie rzęs i mocniejsze podkreślenie ust.

Zdecydowana większość kobiet nie praktykuje jednak tak mocnego makijażu na co dzień i nie posiada kosmetyków aby go wykonać. Dlatego w uzyskaniu upragnionego wyglądu pomocna może być wizażystka. Dzięki użyciu profesjonalnych kosmetyków makijaż nie spłynie z twarzy, co zapewni komfort podczas całonocnej zabawy.

Poza tym profesjonalny wizaż to także dobór kosmetyków pod rodzaj skóry i typ kolorystyczny klientki. Dzięki takim zabiegom z pewnością będzie wyglądać jeszcze bardziej olśniewająco niż się tego spodziewała a ta niezapomniana noc na długo pozostanie w jej pamięci.

Leave a Comment