Miłe błyskotki

Zdaniem wielu kobiet, ich najpiękniejszą wizytówką jest biżuteria. To właśnie ona przystraja każdy strój, jest dopełnieniem wielu kreacji. Przykuwa wzrok mężczyzn nawet wtedy, kiedy mają na sobie tylko małą czarną.

Błyskotki dla wielu wścibskich oczu nie przechodzą bez echa, bez słowa krytyki lub pochwały- zawsze powodują jakąkolwiek reakcję.
Istnieje wiele rodzajów biżuterii, w różnych wariantach cenowych – od najtańszych do tych najdroższych, najrzadziej spotykanych. Zaczynając od najwyższych półek cenowych ten rodzaj biżuterii z pewnością świadczy o wysokiej pozycji społecznej i niewiele osób stać na wydatek tego rzędu. Zdecydowanie jest domeną osób z wyższych sfer, a więc taki rodzaj biżuterii można spotkać na wszelkiego rodzaju galach w telewizji lub u gwiazd wielkiego formatu.

Największym zainteresowaniem cieszy się biżuteria dla osób ze średniej klasy, ponieważ one właśnie cechują się największym wachlarzem cenowym- nie każdy pułap jest dostępny dla wszystkich. Tutaj można znaleźć pozycje od kilkunastu złotych do biżuterii za kilka tysięcy. W zależności od okazji można sięgnąć po złote lub srebrne dodatki.

Najtańsza biżuteria jest zarezerwowana dla dzieci i młodzieży, którzy ze swojego kieszonkowego chcą kupić jakieś błyskotki – srebra i złota w tej grupie raczej się nie ujrzy.
Tak, czy siak każdy znajdzie coś dla siebie.

Leave a Comment