Modny powrót do szkoły

Już najwyższy czas, aby uzupełnić szafę naszego dziecka na sezon szkolny 2018.

W tym sezonie postaw na połączenie klasycznych form z nowoczesnością. Dla chłopców mogą to być zarówno grzeczne propozycje w sam raz na rozpoczęcie roku, jak i spodnie „chino”. Stroje dla dziewczynek w tym sezonie to kwintesencja dziewczęcości i delikatności, a także pełnego klasy miejskiego stylu.

Problematyczną kwestią tego zadania jest dopasowanie ubioru do pogody. Odzież, którą kupujemy dla najmłodszych pociech, musi być praktyczna i dostosowana do całych dni spędzonych w szkole, a potem z przyjaciółmi. Ubiór nie może krępować ich w czasie biegania, jazdy na rowerze lub w czasie zabawy z przyjaciółmi.

W tegorocznych kolekcjach dominują ubrania w żywych kolorach. Szczególnie dla dziewczynek idealny jest koralowy. W sklepach można znaleźć bluzki, sukienki, kombinezony, a nawet torebki i buty. Kolor jest praktyczny na różnego typu wycieczkach, ponieważ jest bardzo rzucający się w oczy. Dla męskiej części dzieci idealny jest natomiast granat i czerwony.

W nadchodzącym sezonie modne będą również wszystkie ubrania z kolorowymi printami. Tęcze, kaktusy, zwierzęta, jednorożce opanują legginsy, koszulki oraz t-shirty. Na stopy dziecka najlepiej wybrać wygodne skórzane buciki. Bardzo dobrze sprawdzi się też obuwie sportowe na miękkiej podeszwie.

Leave a Comment