Modowe trendy na wiosnę

Zmienia się pora roku, a razem z nią to, w co się ubieramy. To idealny czas na odświeżenie swojej garderoby. Wiosna sprzyja poszukiwaniom nowych trendów, z którymi warto się zapoznać.
Zdecydowanie najmodniejszy w tym sezonie będzie top na ramiączkach nałożony na T-shirt. Najczęściej spotkamy wersje z dodatkiem koronki, a także welurowe i zamszowe. Na pewno będzie więcej zabawy teksturami niż kolorami, ponieważ te pozostaną raczej stonowane. Jeśli wybierzemy mniej szaloną wersję topu, będziemy mogły bez problemu ubrać go do pracy (oczywiście jeżeli nie mamy zbyt surowego dress code’u).


Spotkamy się także z motywem kwiatowym. Ten trend zainicjował włoski dom mody Gucci. Będzie on praktycznie wszędzie – na koszulach, spodniach, a nawet torebkach. Najpopularniejsze są naszywki z czerwonymi różami, ale nie zabraknie słoneczników czy stokrotek. Hafty na koszulach będą duże i rzucające się w oczy. Natomiast na spodniach znajdziemy pojedyncze kwiatki, najczęściej w okolicach kieszeni. Projektanci nie boją się komponować tego motywu z wzorami. Oznacza to, że bardzo często spotkamy się z nim na koszulach w paski bądź kratkę.


Ostatnią nowością wartą wspomnienia są wszelkiego rodzaju wiązania. Będziemy mogli je znaleźć na bluzkach, sukienkach, ale także na nietuzinkowych spodniach. Najczęściej będą się one pojawiały na dekoltach. Drugim co do popularności miejscem będzie talia- takie wiązania mają za zadanie imitować gorsety. Na spodniach znajdziemy je w okolicach bioder, zarówno z przodu jak i po bokach. Taki subtelny dodatek idealnie uzupełni nasz outfit oraz doda kobiecości.
Najważniejsza w modzie jest zabawa oraz dopasowanie do naszej osobowości i stylu. Nie zapominajmy o tym, że ubrania mają sprawiać nam radość, a nie nas krępować.

Leave a Comment