Modowe trendy stycznia 2018

Zanim wybierzemy się na zakupy, aby odświeżyć swoją garderobę na nadchodzący sezon, warto przyjrzeć się królującym w tym miesiącu modowym trendom.
Najmodniejsze kolory, co wyraźnie widać w kolekcjach nie tylko domów mody, to żółć i czerwień. Oprócz tego warto zainwestować w ubrania w kolorze granatowym. Modnym pozostaje także jasny, pudrowy róż.
W kwestii obuwia damskiego na sezon zimowy królować będzie kolor granatowy oraz jak co roku ponadczasowa czerń. Warto także zwrócić uwagę na pojawiające się w tym sezonie bordowe torebki oraz buty. Ten głęboki kolor dodatków, sprawdzi się idealnie w połączeniu z granatowymi ubraniami.
Niezależnie od tego, który z trendów wydaje się nam najbardziej atrakcyjny, powinniśmy pamiętać, aby dobierać ubrania wzajemnie do siebie pasujące. Jeśli chcemy zdecydować się na pudrowo różowe ubrania, bordowa torebka nie będzie nam do nich pasować, pamiętajmy o tym, że kupowane ubrania nie tylko muszą się nam podobać osobno, ale także musimy mieć możliwość ich łączenia i komponowania z nich spójnych stylizacji.
Warto także przejrzeć zawartość swoje szafy. Na jej dnie możemy znaleźć zapomniane ubrania sprzed kilku sezonów, w modnych w tym roku kolorach, jak wiadomo moda powraca.

Leave a Comment