Must have – torebka kopertówka

Od niedawna stała się popularna. Jest praktyczna, występuje w wielu kolorach, podkreśla każdą stylizację czyniąc ją wyjątkową. Taka właśnie jest torebka kopertówka.

Nazwę swoją – jak się nie trudno domyślić, zawdzięcza kopercie, bo właśnie ma taki kształt z podobną klapą jak koperta. Takie torebki na pewno dodadzą uroku każdej stylizacji.

Występują w różnych kolorach, zarówno w tych stonowanych: czarnym, beżowym, jak i w kolorze nasyconego żółtego, fuksji, oraz w wielu innych. Z pewnością jest w czym wybierać. Bo torebka kopertówka jest na każdą kieszeń, można przecież nabyć te droższe od znanych projektantów, jak i te po przystępnej cenie.

Torebka kopertówka będzie dodatkiem do rozmaitych stylizacji: i klasycznych, eleganckich, i tych codziennych. Pasuje do sukienek wieczorowych, ale także dobrze sprawdza się w asyście kurtki skórzanej, spodni rurek i szpilek. Najlepiej się prezentuje trzymana w dłoni. Już dziś kup torebkę kopertówkę w swoim ulubionym kolorze. Będziesz zadowolona z tego zakupu.

Leave a Comment