Najmodniejsze kolory i tkaniny tej wiosny

Wiosna oznacza nie tylko zmiany pogody za naszymi oknami, ale także zmiany w naszej garderobie. Chcąc uzupełnić lub też odświeżyć swoją szafę o nowe ubrania warto dowiedzieć się wcześniej jakie trendy modowe będą królować tej wiosny. Dzięki temu nasze zakupy okażą się udane i satysfakcjonujące. A my nie obudzimy się z poczuciem zmarnowanych pieniędzy.
Po pierwsze warto zwrócić uwagę na modne kolory. Tej wiosny na wybiegach królować będą wyrazista żółć, czerwień, zielenie i fiolety. Modna będzie także fuksja.

Z drugiej strony modne będą także delikatne i pastelowe błękity, róże, beże, szarości oraz kolor łososiowy. Wiosenna paleta modnych barw jest konkretna, ale z drugiej strony znajdują się w niej zarówno kolory wyraziste, jak i jaśniejsze barwy, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.


Trendy tej wiosny można określić kilkoma wyrazami : dominować będą pastele. Modny będzie także błysk, dlatego nie powinnyśmy bać się ubrań i dodatków, które dodadzą naszym stylizacją odrobinę błysku. Na topie będą także ubrania jeansowe. Nie tylko spodnie, ale również koszule, płaszcze czy dodatki. Warto zadbać także, aby w naszych szafach znalazły się ubrania z elementami z prześwitujących tkanin.

Leave a Comment