Płaszcze na wiosnę

Niedługo będzie już wiosna, a co za tym stoi – zaczniemy robić przegląd szaf. Pozbędziemy się ciężkich kurtek, które w czasie zimy mniej lub bardziej chroniły nas od mrozów. Przetrwaliśmy dzięki nim bitwy na śnieżki, poranki w nienagrzanym samochodzie, w którym chce się tylko postawić flagę i powiedzieć na głos „Podbiłem ponownie Antarktydę”.

Teraz z tymi grubymi czas się pożegnać. Wyniesiemy je na strych lub do piwnicy. Może sprzedamy. Powitamy lekkie parki, płaszczyki, płaszcze lub sportowe kurtki przeciwwiatrowe.

Odzież dopasowujemy oczywiście do swojego stylu i sposobu życia. Na poranne bieganie w parku nie ubieramy przecież płaszcza podkreślającego talię, prawda? Młodzież chociaż tak wiernie chcąca naśladować dorosłych, stara się unikać nudnych krojów, które wybierze pracowniczka banku. Lekka parka jest uniwersalnym rozwiązaniem dla tych, którzy modę łączą z wygodą. Zielona, granatowa, czy kremowa w czasie wiosny będzie wyglądać zjawiskowo.

Ale co jeśli nie mamy ochoty wtapiać się w tłu, tylko się z niego wyróżniać? Kurtka tez się znajdzie! We wzorki, w kwiatki, a może w odważną kratę? Najlepiej w mocno wyróżniającym się kolorze. Lub jeśli jesteśmy w tematach wiosny – zielony płaszcz. Po białej zimie wszyscy tęsknimy za kolorami.

Leave a Comment