Prostota w stroju

Niemal każdy chce być atrakcyjny i pięknie wyglądać. Można by polemizować z powiedzeniem, że szata nie zdobi człowieka. To wizualnie, na pierwszy rzut oka właśnie szata zdobi człowieka i mówi dużo o człowieku.

Zmieniająca się moda, różne style, bogate oferty sklepowe, natłok reklam promujący, co raz nowe dodatki, bądź główny asortyment – stwarza różnorodność, ale i chaos. Wszystkiego jest nadmiar. Warto przeanalizować styl oparty na prostocie.
Gdyż prostota w ubiorze jest zawsze na topie. Może zmieniać się moda, możemy eksperymentować w różnych stylach, póki nie stworzymy, lub nie odnajdziemy własnego stylu. Lecz zauważmy, że szczegół prostoty jest nieprzemijający.

Nigdy nie przemija prostota w ubiorze. Prosty styl zawsze jest oryginalny, zawsze modny i wciąż najbardziej elegancki. Dodaje szyku niezależnie od wieku. Pasuje młodej dziewczynie, jak i dojrzałej kobiecie.

Prostota jest tajemnicza i przyciągająca. Prostota w ubiorze, czyli skromna i klasyczna garderoba ułatwia na co dzień i od święta wybór stroju. Zaoszczędza również nasz czas, gdyż nie stwarza konieczności wiecznego przeglądania swoich rzeczy i odrzucania już niemodnych.

Warto popracować nad sobą i stworzyć własny styl i pozostać wierną w przyszłości właśnie jednemu stylowi.
Styl powoduje to, że czujemy się dobrze w naszej skórze, że jesteśmy zadowoleni że swojego wyglądy, jesteśmy pewni siebie, a tym samym wydajniejsi, w każdej dziedzinie naszego życia.

Leave a Comment