Strój kąpielowy – poradnik zakupowy

Jakie są trendy na plaży w 2018 roku?

Sznureczki, wiązania i plecionka – te motywy najczęściej można spotkać w katalogach czołowych projektantów i producentów odzieży. Modne są wciąż stroje w stylu boho, w kwiatowe wzory, w klimacie retro, koronkowe lub z falbanami, ale także i klasyczne, o stonowanym, jednolitym kolorze takimi jak: ponadczasowa czerń, czerwień, złoto, srebro, bordo.

Jednoczęściowe, dwuczęściowe – z bardziej zabudowaną górą lub dołem, bikini czy tankini – ogrom fasonów na rynku sprawia, że każda kobieta może dobrać do swojej figury piękny strój w ulubionym przez nią stylu.

Dobrze dobrany strój kąpielowy odwróci uwagę od mankamentów figury, tak, by posiadaczka mogła cieszyć się urlopem i relaksem na plaży.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Koniecznie trzeba przymierzyć strój i sprawdzić, jak strój leży na ciele, czy nic nie uciska i w zadowalający nas sposób podkreśla atuty sylwetki. Nie kupujmy modnego stroju, który leży na ciele „prawie dobrze” i w których czujemy się „tak sobie”. Komfort to najważniejsze kryterium zakupowe stroju kąpielowego.

Leave a Comment