Styl Vintage

Styl Vintage kojarzony jest nie tylko z modą, ale również z sztuką. Styl ten powstał w XIX wieku. Co zatem łączy go z modą? Odpowiedź jest bardzo prosta! Jest to styl, który przede wszystkim kojarzony jest z inną epoką – i takie właśnie są stylizacje.

Mianem vintage objęte są ubrania, które mają minimum 20 lat. Warto pamiętać o tym, że ubrania z tego stylu powinny być wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i nie mogą być podatne na różne zniszczenia.

Obecnie styl vintage nawiązuje do poprzedniej epoki, ale sama odzież nie pochodzi z tych lat. Do tego stylu warto dołączyć awangardowe dodatki, które temu zestawieniu nadadzą jeszcze większego blasku. Styl z pewnością kierowany jest do osób, które szukają swoich korzeni lub do tych, które chcą wyrazić swój indywidualny styl ubierania się. Niestety ubrania w stylu vintage bardzo ciężko znaleźć, bo co sezon zmieniają się. Ale dla chcącego nic trudnego. W sieci internetowej krąży bardzo dużo ofert sprzedażowych ubrań i dodatków właśnie w tym stylu. Sprawdź, czy pasuje do Ciebie!

Leave a Comment