Torebki damskie pomieszczą wszystko!

Kto z nas nie słyszał legend o torebce damskiej i jej zawartości. Ponoć mogą pomieścić wszystko, a już na pewno po jej zawartości możemy poznać osobowość jej użytkowniczki. Większość z nas posiada ich kilka i zdecydowanie ma swoją ulubioną bez której nie rusza się z domu.

W zależności od okazji lub stylizacji wybieramy inną torebkę damską. Na co dzień na pewno najlepiej sprawdzą się te bardzo pojemne torebki-kuferki czy torebki-listonoszki. Zmieszczą się w nich zarówno portfel czy notatnik jak i drugie śniadanie z butelką wody do pracy. Do kina, na randkę czy na spacer zdecydowanie znacznie poręczniejsza będzie torebka damska typu kopertówka. Z jej zawartością być może nie poszalejemy, gdyż zmieści się niej jedynie szminka i karta płatnicza, ale zdecydowanie jest to coś co nada charakteru naszej stylizacji.

Latem zaś wyciągamy z głębin szafy pojemne torby plażowe, które poza standardową pojemnością zmieszczą jeszcze koc, ręcznik, strój plażowy czy inne rzeczy niezbędne nam do plażowania. Ale damska torebka to nie tylko pojemność, choć faktycznie tę cechę można uznać za jej główną funkcjonalność.

Damska torebka powinna również być ładna, pełnić funkcje ozdobnego dodatku to naszego stroju. Uzupełnia naszą kreację często nadając jej odpowiedni charakter. Jest wykończeniem – wisienką na torcie.

Leave a Comment