Wiele na głowie

Koniec grudnia zbliża się wielkimi krokami, co za tym idzie, planujemy Sylwestra. Każda z nas tej nocy pragnie błyszczeć i wyglądać jak okrągły milion zielonych. Trendy dotyczące ubioru, makijażu, czy fryzury co roku się zmieniają. Kocham fryzjerstwo. Jak zatem powinny wyglądać fryzury sylwestrowe tego roku?

Styliści stawiają przede wszystkim na naturalność. Zatem idealne fryzury sylwestrowe to delikatne fale i luźne upięcia!W takiej fryzurze każda kobieta będzie po prostu piękna. Bo przecież nie ma nic bardziej kobiecego niż naturalność.

Zatem drogie Panie, tego roku w ten wieczór na nią stawiajmy. Fryzury sylwestrowe dopełniają naszego wyglądu i są de facto w tym przypadku „wisienką na torcie”. Moim sprawdzonym sylwestrowym trio, dzięki któremu czuję się wyjątkowo jest: mała czarna, makijaż tzw.”kocie oko” i luźne fale zrobione prostownicą. I jeszcze jedno – wystrzegajmy się ciasnych, „babcinych” koków. Pamiętajmy, idealne, kobiece fryzury sylwestrowe są przede wszystkim subtelne i niewymuszone. Stawiamy zatem na fale, loki i luźne upięcia. To najlepszy wybór!Fryzury sylwestrowe 2017/18 =kobiecość i luz.

Leave a Comment